Skąd wziąć pieniądze na ceremonie ślubną,

Poradnik

Wesele i ślub, który czeka większość par mężczyzn z kobietami i jest nieodłącznym elementem długotrwałego związku dwóch osób. Jest to niezbędny wydatek, który nie dość, że jest połączeniem więzi kobiety z mężczyzną to, ma być niezwykłą pamiątką i wspomnieniami do końca życia. Po całej imprezie i uroczystości wypada mężczyźnie zabrać swoją wybrankę życia na przepiękną, namiętną podróż, która utkwi w pamięci na zawsze. Ciężko więc, a nawet niemożliwe jest odmówienie tego wręcz obowiązku i przyjemności z nim związanych, jednak nie jest to darmowe.

Para ślubna może liczyć się z wieloma wydatkami pieniężnymi takimi jak opłata za samą uroczystość, za salę weselną, Dj’a lub orkiestrę, oświetlenie, obsługę kelnerską, lokal, wyżywienie, alkohol, tort, oświetlenie, nagłośnienie, drukowanie zaproszeń, przejazd samochodem ślubnym na uroczystość w kościele, a następnie do lokalu, makijaż, fryzjera, garnitur, suknię ślubną, obrączki i wiele innych bardziej lub mniej spodziewanych kosztów. Wydatki byłyby porównywalne do zwykłych urodzin, chrzcin, komunii czy podobnych tego typu imprez okolicznościowych, ale w przypadku wesela całość trwa, aż dwa dni! Pierwszego dnia właściwa uroczystość a dnia następnego jej poprawiny. Para ślubna musi więc przygotować się na potrzebę kupna podwójnej ilości alkoholu, jedzenia, picia i wynająć orkiestrę lub DJ’a i obsługę kelnerską na dwa dni! Wszystko okazuje się więc kumulować ogromne ilości kosztów, a nie każda para młoda może liczyć na pomoc finansową rodziców lub jest ona niewystarczająca. Pana młodego czeka także koszt zakupu pierścionka zaręczynowego i bukietu pięknych kwiatów. Co więc zrobić w przypadku chęci wzięcia ślubu i wyprawienia wesela, gdy nie mamy pieniędzy? Odpuścić sobie najpiękniejszych chwil naszego życia i obejść ten sakrament niekameralnie? To absolutnie nie wchodzi w grę! Takie sytuacje zdarzają się przeważnie tylko raz w życiu, więc muszą odbyć się jak najlepiej i być niezapomniane! Ale skąd wziąć pieniądze, czekać aż zlecą z nieba? Niestety to nie możliwe, takie rzeczy dzieją się tylko w bajkach, ale z pomocą przychodzą liczne instytucje oferujące usługi pożyczania pieniędzy! Jakie więc mamy warianty pożyczek?

a) Kredyt bankowy — jest to najpopularniejsza forma pożyczki pieniężnej, lecz absolutnie nieopłacalna! Przez bardzo długo czekamy na udzielenie pieniędzy i cały czas żyjemy w stresie przed nieotrzymaniem ich. W dodatku wiąże się to z przymusem podpisywania multum dokumentów i formularzy, które w rzeczywistości są zbędne.

b) Chwilówka — wariant, który jest dobrą propozycją w przypadku gdy potrzebujemy ekspresowego przypływu gotówki. Całość odbywa się w bardzo szybkim tempie stacjonarnie lub internetowo, z czego druga opcja jest jeszcze korzystniejsza, gdyż nie musimy nawet naszego zaciszu domowego, lub możemy to zrobić dosłownie w każdym innym dogodnym dla nas miejscu! W autobusie, tramwaju, pociągu — gdziekolwiek gdzie mamy do dyspozycji komputer, tablet, telefon bądź inne urządzenie obsługujące sieć internetową i posiadające przeglądarkę internetową. Wystarczy uzupełnić krótki formularz naszymi informacjami i numerem konta bankowego, wybrać kwotę i już chwilę po akceptacji naszego wniosku podany numer rachunku zostanie zasilony określonymi wcześniej pieniędzmi.

b) Pożyczki ratalne — kolejna korzystna forma pożyczki, która daje możliwości spłaty zadłużenia w dogodnym dla nas czasie w systemie ratalnym (tygodniowym lub miesięcznym). Słuszna forma pożyczek w przypadku, gdy posiadamy stałe źródło dochodu, by regularnie opłacać należność.

c) Linia pożyczkowa — otrzymujemy wybraną kwotę, którą możemy spożytkować w dowolnym dla nas momencie.

d)Pożyczki społecznościowe — pożyczka od osób, które nie działają w ramach instytucji bankowej lub pożyczkowej, Zdecydowanie najlepiej wśród form pożyczek wypadają pożyczki chwilowe i te z możliwością spłacania ratalnego z uwagi korzystnych dla konsumenta warunków i szybkiego przebiegu całego procesu. Zdobycie pieniędzy dzisiaj nie jest więc takie trudne!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments