Przesyłki kurierskie

Przesyłki kurierskie Błaszki

Łódzkie

Przesyłki kurierskie łatwo i chyba – wielki asortyment w pewnym miejscu

Wysłanie przesyłki kurierskiej wielu osobom umieszcza się skomplikowane – na zbycie stanowi silna konkurencja, a procedury, marki i zakres usług dzielą się pomiędzy dostawcami. Gdy trzeba przyznać paczkę, wysłać towar, dostarczyć dokumenty do podpisu, pojawiają się wahania. Która oferta za jednorazową wysyłkę a jaki firmowy abonament będą najzdolniejsze? Postanowiliśmy maksymalnie uprościć proces wyboru i realizacji usługi.

Przesyłki kurierskie Zelów

 

W który styl działamy? Pośredniczymy w zamawianiu usług kurierskich, zapewniając szeroki wachlarz ofercie w pewnym miejscu. W mało kliknięciach możesz szybko wybrać i zamówić usługę. Jesteśmy doświadczoną firmą z doświadczeniem logistycznym i ważną licencją transportową. Wszystko po to, aby dla nadawcy, a jeszcze dla klienta, dostarczanie przesyłek podejmowało się sprawnie, łatwo i pewnie.

button-zamow

Sprawdzeniu kurierzy

Nadane w naszym serwisie przesyłki dostarczają sprawdzeniu kurierzy. Współpracujemy na zwykłe z firmami o uniwersalnym i naszym zasięgu oraz sprawdzonej renomie. Za pomocą strony przesylkikurierskie. pl zamówisz usługi kurierskie GLS, współpracuje z nami też kurier DHL, kurier UPS, GEIS oraz INPOST. Przesyłki kurierskie zostaną dostarczone razem z wymogami, od drzwi do drzwi, możesz ponadto skorzystać z usług dodatkowych.

Nie jedynie firmy transportowe, które awansujemy do wymiany, to prawdziwi kurierzy. Nasz serwis na polu konkurencji wybiera to, że posiadamy licencję transportową. Jej objęcie jest poprzedzone wypełnieniem restrykcyjnych wymagań. To zapewnia, że nie tylko mamy uprawienia do pośredniczenia w przewozie drogowym. Gwarantuje też, że po prostu wiemy, gdy to robić.

Sprawdzenie oraz sztuka – pewne wysyłki kurierskie

Robimy na zbycie od 2009 roku. W aktualnym terminie zaufało nam także 230 tys. klientów. Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek. Z dowolną postępujemy równie starannie i odpowiedzialnie, wiedząc, jak istotne usługi kurierskie są dla nadawców a klientów. To poczucie, któremu warto zaufać. Tworzymy jakość, która stała doceniona promocją w konkursie Ekomers w grup „Operator logistyczny roku”. Nie leżymy na laurach, ciągle doskonalimy ofertę oraz rozwiązania, stosując się do spraw naszych użytkowników.

Przesyłki kurierskie Zelów

Co można wysłać kurierem

Przesyłki kurierskie dostępne w naszym serwisie to duży zakres usług. Możesz nadać paczki kurierskie standardowe czyli o niestandardowych wymiarach. Przesyłka w kopercie przyjdzie na etap, bezpiecznie oraz z zachowaniem poufności, kiedy dokumenty kurier musi po podpisaniu przez adresata dostarczyć ponownie nadawcy, kiedy również to, gdy wysyłasz papiery, faktury, pisma i listy w poważny sposób. Również przedmioty gabarytowe oraz partie artykułów możesz wysłać, korzystając z własnego wsparcia. Ładujesz bezpiecznie produkty na palety, kurier z wybranej firmy przewozowej, z prawym samochodem oraz sprzętem, zabierze je w ulicę do użytku. Szczegółowe informacje na temat wymiarów i wagi poszczególnych przesyłek oraz zakresu świadczonych usług zlokalizujesz w grupie „Uwagę” na własnej stronie. Poznasz je także podczas składania zamówienia.

Przesyłki kurierskie Zelów

Dlaczego my – poznaj korzyści

Gwarancja podania na czas

Zapewniamy gwarancję doręczenia przesyłki na godzina. Wiemy, jak znaczące jest dostarczenie na czas ważnych materiałów również jako długim wysiłkiem bywa, gdy potrzebne towary dotrą za późno. Dzięki gwarancji, gdy terminy gonią, możesz spać spokojnie. Dokładamy wszystkich starań, by usługi kurierskie były rozwiązywane w zamówionym i deklarowanym terminie. W sukcesie niedokonania tej obietnicy możesz wziąć zwrot kosztów sprzedaże w wysokości 150%. Więcej na temat gwarancji i pojętych nią usług dowiesz się z regulaminu.

Przesyłki kurierskie Zelów

Proste składanie zamówień

Jak zamówić kuriera toż często wyzwanie. Osoby czerpiące spośród takiej usługi nigdy nie wiedzą, gdy się znaleźć w serwisach internetowych, i korzystające codziennie – poświęcają mnóstwo momentu na złożenie zamówienia. U nas proces obecny istnieje zupełnie uproszczony, wraz z dużymi oraz bezpiecznymi płatnościami – aby zamawianie kuriera dla nadawcy było jednoznaczną, rutynową czynnością. Wybierasz usługę, przygotowujesz paczkę, paletę lub kopertę, zamawiasz, płacisz – a my już czuwamy, by przesyłka trafiła tam, gdzie powinna również jak powinna.

Dla kobiet oraz instytucji, jakie nie lubią wypełniać formularzy na kartach internetowych a tworzących często wiele zamówień w poszczególnym dniu pracy – uruchomiliśmy możliwość telefonicznego składania zamówień. Wybrany kurier na telefon odbierze przesyłkę tak samo wygodnie gdy w przypadku internetowego zamawiania usługi.

Zamówienie kuriera przez internet jest z zachowaniem przepisów RODO i poszanowaniem prywatności. Wszystkie dane niezbędne do dostarczenia przesyłki kurierskiej są należycie zabezpieczone na wszystkich etapach zamówienia.

Specjalne możliwości oraz reklamy

Serwis kurierski oferuje dodatkowe korzyści dla mężczyzn. Oprócz śledzenia przesyłek widoczna jest mała wyszukiwarka kodów pocztowych – stosowana w razie niekompletnych lub nieczytelnych danych adresowych. To jedynie część oferowanych ułatwień. Że jesteś właścicielem sklepu, możesz czekać na dobre zniżki. Oferujemy zwrot pobrania za przesyłkę w procesu jednego dnia. Standardowo pewno wtedy zainteresować z trzech do kilkunastu dni. My wydajemy pieniądze z razu po doręczeniu przesyłki, żeby mógł kosztuje zdobyć stawkę za wysłany towar wtedy, gdy trafia on do rąk odbiorcy.

Przesyłki kurierskie Zelów

Zobacz również Przesyłki kurierskie

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments