Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Lipiany

Zachodniopomorskie

Biel to jeden z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie można się temu dziwić, zapewnia on poczucie sterylności, tak przecież przydatnej w współczesnym polu. Na jego zaletę przemawia również uniwersalność – z łatwością dostosujemy do niego meble łazienkowe w każdym stylu.

Promocje na OBI Gryfino

Chociaż nie mniej atrakcyjną ideą jest łączenie bieli z innymi kolorami, zarówno tymi o dużym nasyceniu.

obi sklep
obi sklep

Jeśli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, kiedy oraz obecne w niskich kolorach. Należy jednak mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na stałe dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które również ją ożywią.

Promocje na OBI Gryfino

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Kwalifikując się na biel powinien zwrócić opinię na ostatnie, aby każde meble łazienkowe oraz akcesorium sanitarne były w obecnym tymże odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie zgodna. Gdy jednak obawiamy się monotonii, zwykle w przypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o innych fakturach. Ciekawą opcją a również niezwykle popularną są płytki z przepisami 3D. Na polu białego koloru wdzięcznie wyraża się i naturalne drewno, jakie potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Gryfino

Oświetlenie w łazience

Łazienki wyposażone w bieli zawsze umieszczają się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie więc, że światło otwiera się od jasnego koloru także znacznie rozświetla pomieszczenie. Stanowi ostatnie zasadnicza zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niskich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą i zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne okaże się także duże lustro nad umywalką, które jeszcze rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka idzie na długą pomysłowość w zestawie elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe dużo jest przejrzeć szeroką gamę produktów otwartych na kartce producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na wielki połysk będą również odbijały światło, jednak należy mieć, że za dużo bieli sprawi, że pomieszczenie podzieli się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien uważać na racji to, że meble łazienkowe oraz smaki mają przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Gryfino

0 0 votes
Daj ocenę