Program Partnerski nazwa.pl

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Poradniki

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w którym wszystek konsument może zarabiać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program poświęcony jest także dla odbiorców indywidualnych, jak i marek dających usługi związane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Twarze oraz instytucje zajmujące wkład w Programie Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz produkowanych w Programie Partnerskim nagród są pewność, iż ich użytkownicy czy nasi będą pobierać z najczystszych usług hostingowych, zaś ich branży będą kompleksowo chronione przed cyberprzestępcami. Za każdą kolejną usługę, która stanie zakupiona z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od wartości zamówionej usługi. W sukcesu, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan idzie dalej i Przyjaciele otrzymują prowizję w wysokości 50% od wartości pierwszego przedłużenia usługi i 25% od jakiegoś innego. Także za zadanie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o wartości 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl poświęcony jest dla całych typów firmy, jak i osób jakie nie są również pomocy w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można kierować także do znajomych, jak oraz do własnych klientów. Bez względu na to, ilu osobom Partner zarekomenduje wzięcie z rozwiązań nazwa.pl, za wszelką z nich uznawane są punkty, jakie można zamienić na gotówkę albo na usługi w nazwa.pl.

– Jesteśmy specjalni, że wielu klientów od dawna poleca usługi w nazwa.pl, dlatego właśnie zdecydowali się zrewanżować i nagrodzić ich zbyt lojalność wobec własnej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na placu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez cały okres trwania programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady startu w Programie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba bądź nazwa powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Typa jest wtedy identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów poleconych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, i informacje na problem naliczonych prowizji widoczne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Programie Partnerskim przelewane są w 24h na pozytywne konto bankowe.

zobacz Program partnerski nazwa.pl opinie

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments