Porównanie klocków Lego i Cobi do 50 zł.

Porównanie klocków Lego i Cobi do 50 zł.

Poradnik

Porównanie klocków Lego i Cobi do 50 zł. Które lepsze na świąteczny prezent. W dzisiejszym artykule porównamy klocki Cobi z klockami Lego dedykowane dla najmłodszych. Ranking obejmuje najtańsze klocki – do 50 złotych. Sprawdź, które warto kupić przed świętami.

Porównanie klocków Lego i Cobi do 50 zł

Święta coraz bliżej, a co za tym idzie czas prezentów się zbliża. Tak jak co roku, zastanawiamy się jaki prezent sprawić najbliższym pod choinkę. Jaki prezent kupić tacie, jaki prezent kupić dla mamy, jaki prezent dla dziecka, dziadka czy babci. Osób, które chcielibyśmy obdarować jest zapewne bardzo dużo. A jak to u przeciętnego człowieka bywa budżet często jest ograniczony. Dzisiaj skupię się na prezencie dla dziecka. Co wybrać, żeby sprawiło radość, a jednocześnie nie wyrwało z kieszeni kilku stówek?

Dzieci, niezależnie od wieku uwielbiają klocki. Jest to najbardziej uniwersalna z możliwych zabawek. Nie od dziś wiadomo, że wiodącym producentem klocków na rynku jest Lego. Jednak ceny tych klocków nie dla wszystkich są osiągalne. Godnym uwagi zamiennikiem mogą okazać się klocki Cobi. Zestawy tych klocków możemy kupić nawet poniżej 50 złotych. Zestawy Lego do 50 złotych również da się kupić, ale niestety ilość elementów w zestawie jest dużo mniejsza niż w zestawach Cobi. Klocki zarówno Lego, jak i Cobi mają tematyczne zestawy. Przyjrzyjmy się zestawom Lego do 50 zł i zestawom Cobi do 50 zł.

Klocki Lego podzielone są tematycznie, a także mają podział ze względu na serię i wiek. Przedziały wiekowe to 1-4 lat, 5-6 lat, 7-8 lat, 9-10 lat i ostatni to 12+. Dla każdej grupy wiekowej przewidziane są inne zestawy. Zacznijmy kolejno grupami wiekowymi przegląd. Dla dzieci 1-4 lat w granicach 50 złotych możemy kupić zestawy zawierające średnio piętnaście do dwudziestu elementów. Do takich zestawów należy na przykład Lego Duplo zwierzątka domowe albo Lego Duplo zwierzątka hodowlane. Dla następnych grup wiekowych ciężej jest znaleźć klocki Lego w granicach 50 złotych. Jednakże nie jest to niemożliwe. Szczególnie teraz, kiedy poszukiwane są prezenty pod choinkę to sklepy oferują nam szereg promocji i obniżek cenowych. Do takich zestawów do 50 złotych można zaliczyć Lego Speed Champions, klocki Porsche 919 Hybrid, który jest przeznaczony starszych grup wiekowych. Zawiera sto sześćdziesiąt trzy elementy.

Jak to jest w przypadku klocków Cobi? Klocki Cobi dla grupy wiekowej 1-5 lat proponuje nam zestawy trzydziesto-elementowe. Zaliczyć do nich możemy Cobi Marshall & Chickoletta Jonix Jr. Paw Patrol. Zestaw dostępny w granicach 50 złotych. Zestaw klocków zawierający siedemdziesiąt jeden elementów w przedziale wiekowym 1-5 lat możemy zakupić poniżej 100 złotych. Wymienione zestawy zawierają elementy, z których można zbudować klockowych bohaterów ze znanych i lubianych bajek. Dla starszych Cobi również przewidziało ciekawe zestawy klocków, każdy zawierający sporą ilość elementów. W okolicach 50 złotych możemy kupić zestawy zawierające około 100 elementów, natomiast w granicach stu złotych możemy kupić zestawy nawet powyżej czterystu elementów. A to już jest dosyć pokaźna liczba klocków.

Prezenty pod choinkę dla dziecka jak widać nie muszą być drogie, żeby były ciekawe i dały sporo dobrej zabawy. W granicach 50 czy 100 złotych możemy kupić naprawdę spore zestawy klocków. Niezależnie, czy wybierzemy Lego czy Cobi to powinniśmy być zadowoleni z zakupionego pod choinkę prezentu dla dziecka.

Artykuł powstał dzięki portalowi Laleczki lol

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments