Last Minute

Last Minute Węgorzyno

Zachodniopomorskie

LAST MINUTE to jedyna z produkcji znajomego i znacznie cenionego w dzisiejszym czasie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Nowogard

Film swoją premierę zawierał w roku 2013 po czym szybko zyskał zdanie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Istotne pozycje w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, zajmujący się w wagę owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która wkomponowałam się w wagę Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki mieszkający w pracy Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako mama Tomasza,
– Anna Szarek, która wkomponowałam się w wagę Natalii Wis, będącej znaczną miłością Tomasza też z okresów licealnych,
– Bartłomiej Świderski zajmujący się w perspektywa narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze zajmujący się w perspektywa niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za grę w pełnej produkcji dostępny był Mirosław Kuba Brożek (który w filmie umieścił wiele modnych oraz popularnych ówcześnie utworów), natomiast montaż należał do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, jak można się znacznie chętnie domyślić nawiązuje do łatwych ofert biur podróży ”last minute”, bawiących się od wielu lat niezmiennie ogromną popularnością.

Last Minute Nowogard

Właściwa fabuła filmu podejmuje się w chwili wygrania przez Tomka, dość niespodziewanie wycieczki do Egiptu. Zawsze na taką uwagę nie pewno się przecież udać sam. Towarzyszyć zawiera mu jego mama – kobieta niezwykle efektywna i z normami – w tyle nie bez przyczyny przez masa lat działała jako policjantka. Na uwagę z Tomaszem udają się te oczywiście jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać żeby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopu w współczesnym Egipcie, to wprawdzie teraz na starcie bohaterowie są poważne problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co bardzo psuję bohaterom nastrój, którzy nadal nie są świadomi tego, iż to tylko początek nieprzyjemnych niespodzianek, które natrafią na prostej wakacyjnej drodze. Wycieczka nie komunikuje się dobrze – nie dość, że Tomek z linią nie otrzymują odpowiedniego pokoju to wciąż kuchnia nie daje im spożywania. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego dużą licealną miłością. Niestety osoba nie jest sama, gdyż na każdym kroku prowadzi jej ideał mężczyzny, który gdy się okazuje stanowi jej narzeczonym.

Last Minute Nowogard

No tych porażek Tomasz nie chce pozostawić bez echa, stąd te sprawdza się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który gdy się znacznie łatwo okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony istnieje również kontakt z konsulatem, więc Tomasz również jego rodzina muszą sobie w współczesnym sezonie jakoś radzić, przez co niestety zasobność ich portfeli maleje w oszałamiającym tempie. Na wesele po chwilowym kryzysie rodzina myśli sobie jakoś poradzić – w celu muszą powrócić prędzej lub później do świecie, chociaż w możliwościom sezonie ze względu na finansowe błędy istnieje więc ciężkie. Dlatego piękna i umożliwiająca się rodzina postanawia zyskać na powrotne bilety do świata.

Zdjęcia do produkcji Patryk Vega również jego obsługa produkowaliśmy w tureckim hotelu Utopia World (hotel znajduje się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W częściach bez aktorów, jakich w filmie LAST MINUTE istnieje trochę zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Nowogard

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć pewnie nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się można było z górami, iż film został zmontowany nieco niedbale i szybko, z pominięciem pewnych elementów. Tak prawie cały firm kształtowany był źle, zgodnie z urzędem LAST MINUTE.

Co ciekawe, mimo czasem nieco innych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był łatwo odwiedzanym zwiastunem w budowie – część jego odsłon znacznie przekroczyła milion, i dużo kobiet zwlekało z niecierpliwością na przełom, w jakim będą mogli nauczyć się z całością filmu.

Last Minute Nowogard

Źródło artykułu Last Minute

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments