Kwas hialuronowy - składnik eliksiru młodości

Kwas hialuronowy Kraków

Poradniki

Kwas hialuronowy to podstawa, która naturalnie gra w swym układzie. Jest faktem naczyń krwionośnych, wypełnia przestrzenie międzykomórkowe, jest element mazi stawowej oraz zachodzi w ciele szklistym oka.

Kwas hialuronowy – składnik eliksiru młodości

Alga DermoLift Elixir

Najwięcej kwasu hialuronowego zlokalizujemy w piłce. Po 25. roku istnienia jego ilość stopniowo się zmniejsza, a bieg ten dużo przyspiesza po czterdziestce. Na szczęście kwas hialuronowy jest teraz wykorzystywany w kosmetyce a możemy łatwo zwiększać jego braki. Zobacz, dlaczego warto skorzystać po kosmetyki z kwasem hialuronowym czy jego doskonałą postać.

Kwas hialuronowy – składnik eliksiru młodości

Kwas hialuronowy to związek, który składa wodę w roli właściwej, czyli, mówiąc najprościej, poprawia jej odzyskać naturalne piękno i zdrową formę. Skóra młoda ma dostateczną ilość kwasu hialuronowego, dlatego jest przyjemna, delikatna i lekka. Wraz z procesem starzenia, cera traci również kwas hialuronowy, i my zaczynamy zauważać zmarszczki i utratę elastyczności. Nic dziwnego – jedna cząsteczka kwasu jest w kształcie wiązać około 250 cząsteczek wody, natomiast jego ubytek jest szalenie widoczny.

Kwas hialuronowy używany jest w medycynie estetycznej także do niwelowania oznak starzenia, kiedy również poprawiania oraz nawilżania ust. Sięgają po niego ponad ortopedzi. Ma bowiem składnik mazi stawowej, natomiast jego zapewnienie działa w niwelowaniu wielu chorobie.

Kwas hialuronowy zyskał grono wiernych fanów nie właśnie ze powodu na spektakularne działanie, lecz także na bezpieczeństwo. Możemy bez obaw traktować go także w gabinetach medycyny estetycznej (o ile nie mamy ku temu zdrowotnych przeciwwskazań), kiedy również posiadać spośród jego dóbr w skóry kremów, maseczek czy ser.
Kwas hialuronowy w kosmetykach

Kwas hialuronowy możemy odszukać w wielu gotowych kosmetykach. Producenci proponują nas kremami i maseczkami z dodatkiem tego momentu. Objawia się jednak, że kwas hialuronowy możemy nabyć i jako materiał osobisty i mieszać go z drogimi kosmetykami! Kwas hialuronowy zapewni odpowiednie nawilżenie Twojej skóry, wnikając w warstwę zrogowaciałą naskórka i odżywiając cerę od wewnątrz. Wynik ten pozostawia na skórze delikatny, ochronny film i utrzymuje ją przed utratą wody. Kwas hialuronowy do własnej pielęgnacji odnajdziesz w ofercie naszej firmy kosmetyków naturalnych Creamy.

Kwas hialuronowy o stężeniu 5% możesz łączyć z różnymi produktami. Dodaj kroplę materiału do bliskiego serum, maseczki lub kosmetyku i uważaj, jak poprawia się Twoja skóra. Możesz jeszcze trzymać go z kosmetykami już bezpośrednio na Twojej twarzy. Pamiętaj, by słoiczek lub buteleczkę z kwasem trzymać w szczelnym opakowaniu i pomagać przed łatwym kontaktem światła, wilgoci i powietrza. Najlepiej schować go w lodówce.

Kwasu hialuronowego nie stosuj na skórę zranioną lub po inwazyjnych zabiegach kosmetycznych, jak np. laseroterapia, mikrodemrabrazja czy peeling głęboki.

Jak widzisz, możesz darować sobie idealnie gładką skórę bez potrzeb odwiedzania kliniki medycyny estetycznej. Już dziś zamów swój kwas hialuronowy, by dobrze nawilżyć skórę i zapomnieć o objawach starzenia!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments