kurier poczta

Kurier poczta Sanniki

mazowieckie

Doświadczona firma kurierska – przesyłki szybko i wygodnie. Od dziesięciu lat funkcjonujemy na zbytu usług kurierskich, gwarantując naszym klientom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam także 230 tys. klientów biznesowych i indywidualnych. Ofertę odpowiadamy na teraz do potrzeb, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, by każda wysłana paczka, każdy materiał i każda przesyłka gabarytowa docierały do klienci przez zapór i zawsze na godzina. Zobacz, co potrafimy stworzyć dla Ciebie!

Kurier poczta Garwolin

W polskim serwisie możesz wziąć polskie oraz inne przesyłki kurierskie różnych standardów i gabarytów. Dokonasz toż w możliwość rzetelny oraz duży, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do punkcie. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a ponadto przeprowadzki także pozostałe ciekawe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Garwolin

Kim jesteśmy?

Od lat już (dobrze z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Lecz istniejemy pięknem bardzo niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług doradztwa w przewozie drogowym. Jest to gwarancja bezpieczeństwa oraz solidności na miejscu serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym oczekiwaniom i poświadcza naukę oraz nauce z poziomu logistyki, które posiada własny zespół. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki swoich Klientów dochodziły do przedmiotu w najoryginalniejszy sposób. Wiemy i, jak zapewnić bezpieczeństwo paczek, dokumentów i ofert, a ponadto poufność danych, jakie są potrzebne do spełnienia nadania i zapewnienia paczki.

Kurier poczta Garwolin

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na ścianie KurierPaczka. pl są produkowane przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wysokiej popularności, a swój serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki także pozostałe przesyłki, które dostarczy kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w zakresie ręki, bez pochodzenia spośród lokalu oraz nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne rozmiary i gabaryty

Przesyłka kurierska więc nie tylko paczka, ale jednocześnie list, dokumenty do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a ponadto przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, jaką musisz wysłać, wybierając najodpowiedniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Garwolin

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz orientując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla naszych Klientów mamy szereg udogodnień leczących w przygotowaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dostosować zamawianie kuriera przez internet oraz telefonicznie. Wszystek może samodzielnie wybrać opcje, jakie mu odpowiadają, na ścianie internetowej, i gdy chcesz poprosić o pomoc pracownika lub szybko zamówić taką pomoc jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać wszystko w mało sekund.
Oferujemy szybkie płatności, a jeszcze specjalne propozycje dla jednostek a dodatkowe promocje.

Z nami otrzymasz zwrot pobrania w ruchu pewnego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje bardzo większy okres, my jednak wiemy, że płynność finansowa zależy od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Dlatego i mający z serwisu PaczkaKurier mogą dostać zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o wiele szybciej, nim pozna on znaną pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Garwolin

Oferujemy także gwarancję dostarczenia przesyłki na godzina. Jeśli nie wywiążemy się spośród obecnego zobowiązania, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Elementy w regulaminie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wypływające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Jesteśmy wielki wachlarz doświadczonych i ekonomicznych firm kurierskich, z którymi współpracujemy. I tylko ze doświadczonych i estetycznych usług korzystamy, by podawać je znanym użytkownikom!
Jesteśmy wrażenie, za którym występuje prawie ćwierć miliona klientów i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie polskie oraz zewnętrzne, różne gabaryty oraz typy, również nietypowe przesyłki kurierskie, dostawy materiałów i przeprowadzki.
Zapewniamy praktyczne i szybkie płatności i szybko zwrot pobrania.
Jesteśmy ułatwienia i reklamy dla nadających przesyłki. Na ścianie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji mamy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie oddana na godzina.
Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nominacją do nagrody Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby dopasować się do potrzeb swoich Użytkowników.

Kurier poczta Garwolin

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments