Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Aktulności

Bitcoin nie może zaliczyć ostatnich niemal czterech tygodni do właściwych. W współczesnym porządku jego wartość osunęła się bo o ponad 2,5 tys. USD, co stanowi dokładnie 24,43%. Deprecjacja najstarszej z walut wirtualnych z uczciwością nie jest pretekstem do radości dla wielu osób. O ile spekulanci mogą wykorzystać ją do pomnożenia swojego majątku, o tyle w sukcesie działalności górników uderza to naturalnie w rentowność ich przedsiębiorstw.

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Spadek ceny BTC zmusza górników do kapitulacji

Z najnowocześniejszych informacji wynika, że górnicy wzięli w aktualnym okresie samej z najzdrowszej sprzedaży swoich sposobów od froncie bieżącego roku. W realizacji może zatem więc oznaczać, że młodsze przedsiębiorstwa odnalazłyśmy się na skali rentowności (albo nawet pod nią) i zmuszone zostały do kapitulacji.

Kliknij i zacznij zarabiać
Kliknij i zacznij zarabiać

Starszy analityk w decentralpark.io wskazał na twitterze, że w aktualnym etapie określono sprzedaż BTC o równowartości 20 mln USD. O ile w zestawieniu z dziennym wolumenem transakcji (ponad 17 mld USD), to zaledwie niewielki ułamek, to stosując pod opiekę środki wyprzedawane przez górników, stanowiła ostatnie nowa największa taka sprzedaż w obecnym roku.

O ile więksi górnicy z bogatszymi portfelami mogą sobie pozwalać na tworzenie naszej roboty i przetrwanie krótszych okresów, o tyle mali mogą stać zmuszeni do usunięcia, bądź ponad zawieszenia naszej ról, jeśli cena BTC spadnie zbyt nisko.

Większość wydobywanych Bitcoinów trafia do najszerszych pooli wydobywczych, a mali górnicy pobierają jedynie ułamek nagrody. Możliwe więc, że wraz ze spadkami cen BTC zabierają się oni radzić, zwiększając presję sprzedażową na zbytu.

Jeśli pozycja na placu się nie poprawi a wartość BTC szybko nie wzrośnie, ostatecznym gwoździem do trumny wielu minerów może zaprezentować się spodziewany około 15 maja 2020 r. halving BTC, w produkt którego przybędzie do zmniejszenia o połowę nagrody za wydobyty blok.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments