Jak zachęcić kobietę do seksu oralnego?

Jak zachęcić kobietę do seksu oralnego?

Poradnik

Jak zachęcić kobietę do seksu oralnego? Nie wszystkie panie lubią brać do ust penisa. Niektóre pozostaiają to w sferze niedopowiedzeń. Jak przekonać kobietę do seksu oralnego? O tym dziś.

Jak zachęcić kobietę do seksu oralnego?

Seks oralny jest bardzo lubiany przez mężczyzn. Z kolei nie wszystkie panie są do niego przekonane. Jest to jednak kwestia dogadania się w związku i ustalenia granic. Większość związków pozostawia tą kwestię otwartą. Seks oralny w przeciwieństwie do analnego nie boli. Ten pierwszy może być fajny, jeżeli ustalicie zasady, które będą pasowały obojgu partnerom. Poniżej podamy pare wskazówek, jak zachęcić kobietę do seksu oralnego.

Nie zmuszaj do połykania spermy. Panie, nawet te, które lubią robić dobrze ustami swojemu partnerowi nie zawsze jednak preferują połykanie nasienia. Nie znaczy, że mają jakieś obiekcje przed tym, ale po prostu im to nie pasuje i mają do tego prawo. To nie sprawia im żadnej przyjemności. Tak po prostu.

Warto robić sobie badania lub zastosować zabezpieczenie. Większość par bagatelizuje ten temat, ale i podczas seksu oralnego można zarazić się chorobami wenerycznymi. Tak więc, jeżeli nie chcecie robić tego w zabezpieczeniu to zróbcie badania i je sobie nawzajem okażcie. Tego typu chorobami można zarazić się wszędzie, nie tylko podczas ryzykownych zachowań seksualnych, ale też i podczas wizyty u fryzjera czy kosmetyczki. Jeśli nie macie jednak czasu na korzystanie ze służby zdrowia to zabezpieczcie się prezerwatywą. To nie żadna ujma na honorze, a wręcz przeciwnie – wyraz szacunku i troski o partnera, którego przecież kochacie i nie chcecie zrobić mu krzywdy.

Nie zmuszaj jej, by brała Twojego penisa do ust głęboko, aż do gardła. Nie pozwól, by sytuacja dla niej stała się niekomfortowa. Pozwól jej Cię pieścić na tyle, ile potrafi i jest aktualnie gotowa. Panie z reguły nie lubią robić tak zwanego głębokiego gardła. Zresztą zastanów się, czy lubisz sobie wtykać coś głęboko do gardła? Przecież to powoduje nieprzyjemny odruch wymiotny.

Zaproponuj jej rewanż. Twoja partnerka będzie bardziej chętna na seks oralny, jeśli będzie miała świadomość, że się jej zrewanżujesz. Kobiety nienawidzą egoistów myślących tylko o sobie. Tak więc, jeśli chcesz, by ona wzięła Twojego żołnierza do ust to zaproponuj jej lizanie cipki.

Dostarczaj jej wskazówek. Komunikacja i informacje dla niej będą cenne, gdyż nie siedzą one w Twojej skórze i nie wiedzą co dokładnie czujesz. Pewne jest to, że Twoja partnerka, która zdecydowała się na seks oralny z Tobą to chce to zrobić jak najlepiej. Wskazówki przekazuj jej w sposób delikatny i miły. Mają to być podpowiedzi, a nie strofowania, które spowodują, że poczuje się ona zraniona albo skompromitowana.

Wygodna pozycja. Ma być ona komfortowa dla Ciebie, jak i dla niej. Zadbaj o to, by nie klęczała na zimnej podłodze albo dostała skurczu przez niewygodną pozycję. Podłuż jej coś pod nogi albo zastosujcie jedną z wielu innych pozycji. Możecie oboje się położyć na łóżku, a po fellatio możesz się od razu zrewanżować.

Nie szarp i nie ciągnij jej za włosy. Twoja partnerka nie jest gwiazdą porno, więc jej tak nie traktuj. Większość pań jednak nie znosi ciągnięcia za włosy. Jeżeli będziesz robił to jak na filmach dla dorosłych to na pewno skutecznie zniechęcisz partnerkę. No chyba, że to lubi, a to już kwestia ustalenia miedzy Wami. Nie doprowadź do sytuacji, w której obrzydzi jej się seks oralny, gdyż będzie on się wiązał z bólem i cierpieniem.

 
Artykuł powstał dzięki portalowi Seks telefon

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments