czerwony punkt

‌Czerwony punkt Kołobrzeg cały film gdzie kupić

Zachodniopomorskie

Film był premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we wymianie z platformą ShowMax, która zachodząc na konkretny rynek realizuje modele z swymi twórcami. W tym przykładzie podpisała kontrakt z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Recz cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był widoczny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W istotnej roli został obsadzony Ewan McGregor, który odszedł w takich światowych produkcjach, osiągających sukcesy jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi dodaje się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w historię.

klik i ogladaj film

Jak sądzi opis filmu wprowadzony w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I wtedy… potem odbyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do strony, sprawdził jak groźną że być nuda. Tego co zrobił, nie próbuj pisać w zakładu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu umieszcza się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który przyleciał do Własny na spotkanie handlowe w Stolicy. Podczas spotkania dostaje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej ustala się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, przystępując do okna, podejmuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w postać placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, świecąc nim na ludzi. Pech chciał, że dzisiaj w ostatnim czasie na targ podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi z niej metod i mało natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden środek czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera i za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Recz cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt jest trochę historii i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zachęcił do wkładu w tym pomyśle aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, dlatego w ostatniej sztuki także zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest wspaniałym i doskonałym aktorem, jaki planuje własnym koncie stanowi znacznie dużo osób, które odniosły doskonały sukces. W tym 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że jeszcze odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie był nadziei na pokazanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze względu na odległość filmu. Jego działalność na ekranie zmniejszyła się do ostatniego, że w trakcie tej sztuki McGregor wygłosił że z cztery zdania oraz odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Recz cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego celu stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt chwila, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w jakiś, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle był napisane w układzie Ewan McGregor. To wymusiło pewną umowę i pewnie za tym występuje za otwarta i prosta historia. Po seansie jest ogromny niedosyt i energię obejrzenia czegoś bardzo. Tak naprawdę dobre, co jest widzowi w świadomości po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w domowej produkcji.

Atrakcją stanowi wówczas, że na systemie „Czerwonego punktu” dołączyło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania części ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin obsługiwany przez emerytowanego żołnierza winien być nabity specjalnie spreparowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk trafił w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby ustalić bądź nie dotarło na celu do wady i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Recz cały film gdzie kupić

Jeżeli będziemy uznawali rację więc warto sprawdzić ten krótkometrażowy filmik, nawet dla zobaczenia odtwórcy istotnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo otaczającego go czasu, trzyma widza w szanse, wymagając go do dziwienia się, co będzie dalej i widząc produkcje z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Recz cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments